Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Szklarki - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Szklarki, gmina Przemków, powiat polkowicki, dom 120 m2, zabudowania gospodarcze, działka 1533 m2, sprzedam, 250 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Szklarkach (gm. Przemków).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Radwanice(Szklarki + 15 km)

1 199 000 zł107,86 m² 11 116,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na sprzedaż radwanice (powiat polkowicki) Cena: 1 199 000 zł Lokalizacja: radwanice, powiat polkowicki Powierzchnia użytkowa: 107,86 m Powierzchnia działki: 950 m Garaż: jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nielubia

Nielubia(Szklarki + 22 km)

440 000 zł101,02 m² 4 355,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,02 m2, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Nielubia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przemków

Przemków(Szklarki + 3 km)

849 000 zł127 m² 6 685,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena do negocjacji Idealny dom rodzinny o optymalnej wielkości w doskonałej lokalizacji - Przemków Jeśli szukasz domu, który łączy świetną lokalizację, nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żelisław

Żelisław(Szklarki + 25 km)

330 000 zł34,50 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom modułowy wolnostojący, położony w malowniczej wsi Żelisław w woj. Lubuskim, zaledwie 11 km od Szprotawy, 17 km od Żagania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Chocianów(Szklarki + 16 km)

423 000 zł141 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 m²

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem 141 m w Chocianowie. Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w kameralnym budynku, które możesz urządzić po swojemu ta nieruchomość na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Stypułów

Stypułów(Szklarki + 24 km)

5 500 000 zł750 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Posiadamy do sprzedaży posiadłość z basenem i przepięknym ogrodem na działce o pow.1,2h m2. Stylowa Willa Aleksandra II z basenem w malowniczej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Chocianowiec

Chocianowiec(Szklarki + 20 km)

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Chocianowiec, dom wolnostojący, sprzedam, cena 570 000 zł. Do sprzedania, dom parterowy z poddaszem użytkowym w korzystnej lokalizacji, usytuowany na 10 arowej działce w Chocianowcu. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaźmierzów(Szklarki + 22 km)

310 000 zł125 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kaźmierzów, powiat Polkowice, dom z lokalem 125 m2, garaż, działka 1000 m2, sprzedam, 310 000 zł Do sprzedania dom z lokalem użytkowym w Kaźmierzowie w gminie Polkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubiechów

Lubiechów(Szklarki + 20 km)

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w malowniczym Lubiechowie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w miejscowości Lubiechów. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Sucha Górna(Szklarki + 19 km)

475 000 zł110,48 m² 4 299,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Sucha Górna, gmina Polkowice, dom 110 m2, sprzedam, 475 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znakomicie zlokalizowanego domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sucha Górna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij